Bize UlaşınEmlak Haberleri

  Ömer Faruk Kavurmacı kimdir?

  Aydınlı Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Kavurmacı kimdir?

  Doğum yeri: İstanbul

  Doğum Tarihi: 1976

  Medeni durumu: Evli

  Çocuk sayısı: 2

  İlkokul: Fatih Koleji

  Ortaokul: Fatih Koleji

  Lise: Fatih Koleji

  Üniversitesi: İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi

  Bildiği yabancı diller: İngilizce

  Geçmişte aldığı görevler: Aydınlı Grup’ta sırasıyla toptan satış, ihracat, muhasebe ve finansman bölümlerinde görev alan Kavurmacı, Finansman Müdürlüğü, Bütçe Planlama ve Mali İşler Müdürlüğü yaptı.

  Şuanki görevi:  Ömer Faruk Kavurmacı, 2.500’e yakın çalışanı ve 500’ü aşkın satış noktası ile Türkiye’nin lider kuruluşlarından biri olan, dünyaca ünlü moda markaları Pierre Cardin, Cacharel ve U.S. Polo Assn.’in ana lisansörü Aydınlı Grubu’nun Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini sürdürüyor. Hazır giyimdeki deneyimini Solarkent projesiyle inşaat sektörüne aktaran Aydınlı Grup, sektörün öncü kuruluşlarından biri olma vizyonuyla hareket ediyor. TÜGİAD, İSO, KASİD, BÜYSİAD üyesi olan Ömer Faruk Kavurmacı, İHKİB ve TUSKON Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerini de yürütüyor.

  Sahibi ya da ortağı olduğu şirketler: Aydınlı Grup,Aydınlı Yapı,AFK Gayrimenkul

  İlk iş hayatı ve sonrasındaki çalıştığı yerler:1996 yılında Aydınlı Grubu bünyesi şirketlerinde farklı departmanlarda görev alarak iş hayatına başladı.

  Yöneticiliği Döneminde Geliştirilen Gayrimenkul Projeleri: Solarkent  Etiketler:aydınlı grup yönetim kurulu başkanı ömer faruk kavurmacı, ömer faruk kavurmacı, ömer faruk kavurmacı aydınlı grup, ömer faruk kavurmacı kimdir


  © 2011 KonutProfesyonelleri - Her hakkı saklıdır.