Bize UlaşınEmlak Haberleri


    Warning: file_get_contents(http://www.emlakkulisi.com/linkler.php?diger=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/konutpro/public_html/wp-content/themes/konutprofesyonelleri.com/sol.php on line 45

Nira Mimarlık, sektöre giriş yaptı!

Nira Mimarlık Mühendislik Şirketi, Gürbüz Günel ve Handan Gürler tarafından Ataşehir’de kuruldu. 18 Ekim 2011 tarihinde İstanbul ticaret Odası’na kayıt olan şirket, sektördeki faaliyetlerine başladı

Nira Mimarlık Mühendislik Şirketi,100 bin TL sermaye ile Ataşehir’de kuruldu. 18 Ekim 2011 tarihinde İTO’ya kayıt olan şirketin genel müdürlüğünü Handan Gürler yapıyor.

Nira Mimarlık Mühendislik Şirketi’nde 100 bin TL’lik sermayenin dağılımı şöyle;

Gürbüz Günel- 50 bin TL

Handan Gürler- 50 bin TL

Her türlü mimarlık ve mühendislik alanına giren her konuda projeler yapmak, proje yönetim hizmetleri, danışmanlık hizmetleri ve onunla ilgili işlemleri yapmak, röleve, restorasyon, restitüsyon projeleri yapmak, yaptırmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işleri yapmak Nira Mimarlık Mühendislik Şirketi’nin iş konusu olarak belirlendi.

Genel merkezi Ataşehir’de bulunan Nira Mimarlık Mühendislik Şirketi’nin genel müdürlüğünü 18 Ekim 2021 tarihine kadar Handan Gürler yapacak.

Adres: İçerenköy Mahallesi, Adem Sokak, Ataşehir/ İstanbul

Uğurcan TokayEtiketler:ataşehir nira mimarlık, nira mimarlık, nira mimarlık inşaat, nira mimarlık mühendislik


© 2011 KonutProfesyonelleri - Her hakkı saklıdır.